Hakkımda

Fotoğrafım
Yedisinde neyse yetmişinde de o olucak olan,minicikliğinden beri vitrin camlarına aşık,hırslarına yenik düşmeyen,pamuk gibi bir kalbi olan taşlarla uğraşan,ışıltıya bayılan,şiir olmazsa olmazım diyebilen,müzik dinlemeden yapamayan kendi dünyasında atmosferinde biri =)))

10 Kasım 2010 Çarşamba

bugün bir arkadaşımın bana sorduğu soruyu ben de sizlere sorayım. niçin blog yazıyorsunuz?

Anlatması aslında saatlerce sürebilir ama kısaca özetlemeye kalkarsam;moda,bazıları için bir tutkudur , bir heyecandır ve buna gerçekten klişe tabirle gönül vermişseniz çevrenizdeki insanlarla paylaşım içinde kalmak istersiniz sanırım biraz sebep bu ama şu da var kadınlar dünyası azıcık kıskançtır ama bloggerlar genelde kendi stilleri olan insanlar oldukları için blog dünyasında bu ufak tefek kıskançlıklara yer yoktur aksine pozitif fikir paylaşımı vardır ve sanırım bu dünyaya ait olmak bile yeterince tatmin edici oldugundan blog yazıyorum =)

Ask me anything

3 yorum:

  1. Moralin bozuk olduğunda iki satır yazıp gelen fikirlerle yorumlarla yüzünün gülebileceği nadir yerlerden biri:) de ondan.

    YanıtlaSil
  2. Aynen =) Belki yüzyüze görüşmesen de seni anlayabilecek birilerinin olduğunu bildiğin bi dünya =) Yaşasın blogger olmak! =)

    YanıtlaSil
  3. Blogum benim deşarj alanım..O kadar rahatlıyorum ki yazarak.

    YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails