Hakkımda

Fotoğrafım
Yedisinde neyse yetmişinde de o olucak olan,minicikliğinden beri vitrin camlarına aşık,hırslarına yenik düşmeyen,pamuk gibi bir kalbi olan taşlarla uğraşan,ışıltıya bayılan,şiir olmazsa olmazım diyebilen,müzik dinlemeden yapamayan kendi dünyasında atmosferinde biri =)))

10 Eylül 2011 Cumartesi

Bilir misiniz Bilmem ama Hayat bir Playlist

  Bazen öyle bir noktadadır ki hayat; herşey bitti lanet olsun dersiniz.Belki 21 yaşına kadar hiç dolu dolu ne küfretmişsinizdir ne de lanet okumuşsunuzdur ama işte onu doya doya yapabiliceğiniz saniyeler,dakikalar ve saatler gelmiştir.Say hello! 
  Bazense birşeyler değişmeli dersiniz.Peki ya nerden başlamalı? 
  Hani çok çok ağlarsınız ve sonra böyle len her an annem odaya girer de beni böyle ağlarken görürse ne halt ederim ben diye düşünüp ağzı gözü büzüştürerek balkona/cama çıkarsınız ya işte o an ciğerlere çekilen hava gibisi yoktur.Bilirim...
  Bir keresinde biri "u're a princess & princess don't cry;)" demişti.
  Ben hala iyi bir çocuk olursam şirinleri görebileceğime inanıyorum biliyor musunuz? Ha gerçi şimdilerde esprisi 38202820 kere döndü sinemaya geldi ya.
  Bu yaz öyle bi 45 gün geçirdim ki... Kimi zaman "yok canım bir insan bu kadar da salak olamaz" dediğim dakikalar oldu kimi zaman kendi kendime "len ben ilerde işkolik mi olucam acaba yeeeeaaaa?" dediğim anlar da gördük.Bu yaz stajım boyunca altına imza atmadığım saçma şey de kalmamış olabilir.Sabahları servise 1001 farklı yerden binerek tamamen saçma salak bi profil çizmem yetmezmiş gibi servisin kıdemli teyzelerinden birinin yerine oturmak gibi bi avanaklıkta ettim.Allahtan yardımsever bi teyzecik uyardı da son anda yolunmaktan kurtuldum.Bu 30 iş gününde resmen tost-çay kafa oldum.Çaylar bedava ya ondaaaan şişşşt! :)
  Bilir misiniz bilmem ama hayat bir Playlist ve bence bu playlist'i daima karışık açık modda çalın!Benden söylemesi.
  Yazımı sadece stajla geçirmedim tabikiiiii ayıp ediyorsunuz gençler o kadar da hımbıl değilim :D Gezdim durdum.Bodrum Bodrum dedim öldüm.
  Şu yazıya da ne niyetle başladık nerelere geldik hep derim kafam farklı çalışıyoooo.Ben bile çözebilmiş değilim.Arada ben böyle yazıyım ya güzel oluyor.Düz yazı özürlüyüm şiir candır! derkeeeen şimdi de el tek uyaklı cümleye gitmiyor.Ne iş kızıııım!
  Bir de moda blog yazarlarını sadece kıyafetlerinin fotoğraflarını,yılın makyaj trendlerini yada ne biliyim sonbahar-kış ayakkabı modellerini paylaşıyorlar diye kafasız sananlar var yaaa.Ay kız ölüyorum sizin kör zihniyetinize.Neyse maksat laf çarpmak değil hatta hiç sevmem.Moda blogları candır kandır böyle bilinsin.
   Şimdilerde kafamda tonla şey var staj raporu olsun KPSS kursu bulma meselesi olsun ders seçimi olsun efendime söyleyeyim proje  hocası/konusu olsun var da var anacım kısacası.Buraları bir daha da bu kadar başı boş bırakmıcam sözzz.Uğurlu sayısı 21 olan kızdan 21 defa sevgiler... :)


NOT:Harita kampı dersi B1 notuyla geçilmiştir.:)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails